صفحه اصلی 2

به وب سایت موسسه زبان کیش دی خوش آمدید

دوره های آموزش زبان برای کودکان 4 تا 7 سال

  از انجایی که کودکان دنیایی سر شار از شادی ، انرژی ،حرکت ،جاذبه ، و تنوع را تجربه می کنند از این رو آموزش زبا انگلیسی کودکان نیازمند ظرافت ،انعطاف پذیری و حساسیت های خاصی می باشد که بتواند با تکیه بر اصول تربیتی منعطف محیطی شاد و زیبا جهت یادگیری آنها را فراهم سازد. کودکان از سن 4 سالگی می توانند با سیستم آموزشی موسسه کیش دی زبان آموزی را شروع کنند این موسسه برای گروه سنی مذکور کتاب هایی را در نظر گرفته است که مطابق با سیستم American English است . این کتاب ها با هدف آشنایی کودکان به روش یادگیری تصاویر با اصطلاحات ، به خاطر سپردن و یادگیری مکالمات کوتاه و لغات از طریق کتاب ،کتاب کار (تمرین) ، کتاب های داستان ، فلش کارت ها و تصاویر جذاب ، بازی و شعردر سیستم آموزشی دوره کودکان به شرح زیر می باشد : Big fun 1-3 سیستم آموزشی کودکان به صورت ترمیک طراحی شده است و زبان آموزان سه روز در هفته (روزهای زوج یا روزهای فرد) با 5/4 ساعت آموزشی به فراگیری زبان می پردازند که در مجموع یک ترم آموزشی کودکان 24 ساعت می باشد.

دوره های آموزشی برای نوجوانان 7 تا 14 سال

  نوجوانان در دوره ی تکوین شخصیت و شکل دهی زندگی خود می باشند به این معنی که شرایط رشد ، تکامل شخصیت و موفقیت در فرآیند های آموزشی باید با نوجوانان که آینده سازان هر جامعه هستند ، پیش بینی شود . بنابراین لازم است زمینه های فراگیری ، استعدادیابی و تربیتی مناسبی در سیستم آموزشی نوجوانان فراهم گردد که باعث ایجاد آموزشی موثر،جذاب و متنوع شود . موسسه آموزشی کیش دی با استفاده از آخرین و به روزترین دستاورد و شیوه های آموزشی سعی دارد نوجوانان را برای عرصه های بعدی آموزشی و نیز مقاطع تحصیل آماده عالی با تاکید بر 4 مهارت اصلی تسلط بر 4 مهارت مذکور می تواند کمک بسیاری به زبان آموزان جهت دسترسی به ابزار کارآمد داشته باشد. سیستم آموزشی نوجوانان به صورت ترمیک می باشد. کلاس ها سه روز در هفته (روزهای زوج یا روزهای فرد) برگزار می شوند . زبان آموزان هر هفته 6 ساعت فراگیری می کنند که در مجموع یک ترم 32 ساعت آموزشی می باشد . هم چنین ساعت برگزاری کلاس ها برای نوجوانان در سال تحصیلی به صورت چرخشی و ثابت (صبح و عصر ) می باشند تا زبان آموزان بتوانند به مباحث تحصیلی خود نیز رسیدگی کنند. منابع آموزشی دوره نوجوانان به شرح زیر مبی باشد : Family friends 1-6 در هر ترم انیمیشن ،کارتون ، فیلم و کتاب های جانبی جذاب جهت ایجاد انگیزه و تشویق نمودن زبان آموزان نوجوانان و هم چنین ایجاد جذابیت در کلاس های آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد . هدف دوره های آموزشی نوجوانان با استفاده از منابع مذکور معرفی زبان صحیح و کارآمد ، طرز صحیح به کار بردن لغات و اصلاحات مورد استفاده در مکالمات روزمره ، آشنایی با فرهنگ و اصول اجتماعی زبان دوم و نیز ایجاد اعتماد به نفس کافی برای نوجوانان در استفاده از زبان دوم می باشد.

دوره آموزشی بزرگسالان

  دوره های آموزشی بزرگسالان نیز بر 4 مهارت اصلی Reading ,Speaking , Listening ,Writing تاکید دارد. لازم به ذکر است که موسسه آموزشی کیش دی هم چون سایر مراکز آموزش بین المللی ،منحصر به آخرین متدها ، روش ها و متون آموزشی روز می باشد و با کارگیری اساتید مجرب تحول عظیمی در زمینه ی آموزان و ایجاد تنوع و جذابیت در سیستم آموزشی بزرگسالان ایجاد نموده است . دوره های آموزشی بزرگسالان به صورت ترمیک (عادی) و فشرده طراحی شده است تا زبان آموزان بزرگسال در هر مقطع و شرایط تحصیلی و شغلی قادر به شرکت در کلاس ها باشند . Intermediate , Pre Intermediate ,Elementary, upper-Intermediate ,Advanced دوره های عادی یا ترمیک در5 سطح تقسیم میشوند که برای هر یک از سطوح منابع آموزشی کاربردی خاصی در نظر گرفته شده است که زبان آموزان را به مهارت های مورد نیاز مذکور ارتقا دهد. منابع آموزشی دوره های بزرگسالان ترمیک (عادی) به شرح زیر می باشد :
  • Top Notch Fundamantals 1-2-3
  • Summit 1-2 دوره های آموزشی ترمیک (عادی) بزرگسالان به صورت 3 روز در هفتـــه (روزهای زوج یا روزهای فرد) بــــرگزار می شوند . زبان آموزان در هر هفته 4/5 ساعت به آموزش زبان می پردازند که در مجموع در یک ترم 24 ساعت آموزشی را سپری کرده اند .

دوره IELTS

 
موسسه زبان کیش دی یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز برگزاری کلاسها و آزمونهای تخصصی آیلتس در منطقه می باشد که با کارگیری اساتید کاملا متخصص و مجرب دوره های پیشرفته و فوق پیشرفته آیلتس را برای افرادی که قصد ادامه تحصیل یا کار در کشورهای انگلیسی زبان را دارند برگزار می کند. دوره های تخصصی آیلتس که به صورت گروهی،نیمه خصوثی و خصوصی برگزار می شوند،سطح بسیار بالایی از استانداردهای مورد تایید را دارا می باشند که مهارت های زبان را به درستی مورد آموزشی و ارزیابی قرار می دهند. یکی از اهداف اصلی برگزاری و آموزش دوره های آیلتس در موسسه آموزشی کیش دی ایجاد آشنایی و آماده سازی افراد داوطلب دربازه زمانی بسیار کوتاه و راهنمایی و آموزش آنان جهت کسب رتبه ی ایده آل آنها می باشند که توسط اساتید مجرب در این زمینه فراهم خواهد شد.
پیام خود را ارسال نمایید

در حال حاضر کسی پاسخ گوی شما نیست . لطفا پیام خود را ارسال نمایید در اولین فرصت به پیام شما رسیدگی خواهد شد.

پشتیبان فروش با سلام و احترام به سایت کیش دی خوش آمدید، آیا نیاز به مشاوره دارید ؟

برای گفتگو کلیک نمایید
رفتن به نوار ابزار